"Гребельник О.П. - Основи зовнішньоекономічної діяльності.pdf"

Гребельник О.П.

"Основи зовнішньоекономічної діяльності"

Підручник для студентів, 3 видання

"Гребельник О.П. - Основи зовнішньоекономічної діяльності.pdf"

Гребельник О.П. - Основи зовнішньоекономічної діяльності.pdf

Автор(ы):Гребельник О.П.
Формат файла:pdf
Год издания:2008
Издательство:Київ, Центр учбової літератури
Язык книги:UA
Скачано раз:0
Добавлено:2021-01-02
Размер файла:1 655 954

У підручнику на основі головних законодавчих актів, які регулюють зовнішньоекономічні відносини, розглядається низка проблем, пов’язаних з зовнішньою торгівлею і зовнішньоекономічною діяльністю в Україні: причини та передумови розвитку зовнішньоекономічної діяльності, система регулювання цього виду діяльності, характеристика інструментарію регулювання відносин у сфері зовнішньої торгівлі, проаналізовано сутність та структуру зовнішньоекономічного контракту.
Велуку увагу приділено аналізу основних форм здійснення завнішньоекономічної діяльності: експортно імпортним операціям, зустрічній торгівлі як формі виходу підприємств на зовнішній ринок, рентним операціям. Висвітлено основи організації та функціонування підприємств з іноземними інвестиціями на території України. Охарактеризовано особливості функціонування валютно фінансового механізму регулювання зовнішньоекономічних відносин. Теоретичний матеріал супроводжується практичними рекомендаціями та прикладами.
Для студентів вищих навчальних закладів, а також усіх тих, хто цікавиться питаннями зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

Секундочку...

  В библиотеку

okБез оплатыokБез регистрацииokБез рекламыokБез вирусов
Все представленные в библиотеке материалы взяты из открытых источников и являются собственностью соответствующих правообладателей и/или авторов. Скачивая их, Вы соглашаетесь с тем, что получаете их для личного ознакомления.

Consense © 2013-2020